Strona główna

Co znajdziesz na blogu?

Podróżowanie to jedna z moich pasji. Poznawanie różnorodności naszej planety uzależnia. Na blogu będę przedstawiać swoje doświadczenia związane z różnymi miejscami w kraju i poza nim. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące podróży, także dowiesz się, co polecam zobaczyć z własnego doświadczenia.

Aktywność fizyczna towarzyszyła mi od małego. Jako dziecko uwielbiałam być w ruchu, wszelkie zabawy na świeżym powietrzu, bieganie, rower, pływanie… w szkole byłam w klasie sportowej, przygodę z zawodami skończyłam rozpoczynając studia. Jednak głód ruchu pozostał. W kategorii  ZDROWIE I FITNESS znajdziesz informacje o ciekawych treningach, ćwiczeniach, zdrowej diecie i wszystkim, co wiąże się z tematem zdrowia.

Będzie sporo o stawianiu sobie wyżej poprzeczki, wytrwałości, organizowaniu, określaniu celów, walce z ograniczeniami itp. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu chcę pokazać Ci, że naprawdę można. Poruszę tematykę samodoskonalenia, kreatywności i poczucia własnej wartości.

Na blogu znajdziesz wpisy dotyczące macierzyństwa.  Oparte będą na moim doświadczeniu, niektóre na obserwacji lub rozmowach z innymi mamami. W tej części będę poruszać tematykę związaną z wychowywaniem dziecka, opieką nad nim, wspieraniem jego rozwoju. Szczypta o związkach też może się tu znaleźć.

W kategorii POD LUPĄ chcę poruszać tematykę społeczną, jakie wyzwania niesie życie w naszym kraju. Tu zamieszczę swoje spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Częściej będą to felietony niż porady jak zrzucić parę kilo.

Miłego dnia i lektury!

Ewa

Wszystkie teksty umieszczone na blogu są mojego autorstwa i objęte są prawami autorskimi.